Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výstavy

30. MVP České Budějovice 24. října 2009

Náš kruh byl opět, jak už to v Budějovicích bývá zvykem, umístěn venku. Ráno bylo ještě chladno, ale naštěstí nepršelo. Rozhodčím byl pan Řehánek Petr u kterého jsme ještě nebyli, tak jsme čekali jak dopadnem. V naší třídě mladých bylo 5 krásných fen, vše šlo celkem rychle a tak jsme byli brzy hotový. Výsledek je opět Výborná 3. Posudek - 16ti měsíční fena, odpovídající věku, nůžkový skus, uši správně nasazené i nesené, výborná krční linie, prostorný hluboký hrudník, rovný hřbet, úhlení v pořádku.
 

NVP - 18. Moravskoslezká národní výstava psů Brno 17. října 2009

Harmony konečně dorostla srst a tak jsme takřka po čtyřech měsících vyrazili na výstavu. Brno považujeve za domáci výstaviště, proto jsme si mohli přispat. Ráno mě potěšilo, že nepršelo a mi mohli v klidu absolvovat cestu od auta k pavilonu. Výstava proběhla poměrně rychle a Harmony dostala známku Výborná 3 a od pana rozhodčího Antonína MADURY pěkný posudek - Dobře stavěná fenka se správným výrazem, nůžkovým skusem. Rovný hřbet, dobře zaoblená záď, výrazné předhrudí, výborná pigmentace, hezký pohyb, mírná sbíhavost hrudních končetin, výborné předvedení.
 

MVP - INTERCANIS Brno 27. června 2009

Již příprava na tuto výstavu stála za to. Několik dní deště udělalo z našeho dvorá bahení klouzačku, kterou si Harmony patřičně vychutnala a to tak že se její barva změnila z blue merle na bahno merle. Odpoledne před výstavou musela Harmony pod sprchu. V den "D" si ráno uvařím kafe, podívám se z okna a v kotci je jak nasněženo, Harmony totálně vylínala. Tak nevím jestlí někam pojedeme? Nakonec po vyčesání asi dvou kýblů chlupů, jsem se rozhodl že to zkusíme. Po příjezdu na výstaviště, jsem Harmony ještě v autě jednou vyčesal a musel si přiznat že máme na to, aby jsme byli 10tí ze 13ti (,když 3 nedorazí ). Rozhodčí dnes byla paní Eva Hájková (CZ) od které jsme dostali pěkný posudek: velvi pěkný výraz hlavy, typické ucho a oko, korektní chrup i skus, korektní úhlení i postoj, pěkný pohyb, srst toho času po línání v oblasti beder a zádi nepřelínaná, srst momentálně kazí optictý formát feny. Známka V bez pořadí. Tak to dopadlo ještě dobře.
 

K.V. KCHMPP Mladá Boleslav  8. května 2009

Na tuto výstavu jsme vyjížděli stejně brzy jak do Č. Budějovic. Na výstaviště jsme přijeli kolem osmé hodiny, takže jsme měli dost času ( později se ukázalo že jsme ho měli až moc ). Paní rozhodčí Anna KOCHAN (PL) rozhodně nikam nepospíchala. V naší třídě bylo 9 fen, což znamenalo asi 20 minut v kruhu. Vše se vyvíjelo dobře, tak nám to nevadilo. Do užšího výběru nás postoupilo 5. Po pár kolech jsme zůstali 2. A potom to začalo, 2x tam a spět, 3 kolečka ( dost jsme se zapotili ).  Nakonec jsme dostali V2 a posudek - dobře stavěná fena, elegantní, typický tvar hlavy i uší, výborný hrudník, výborné končetiny v postoji i vpohybu, výborný temperament.
 

MVP České Budějovice  25. dubna 2009

Na tuto výstavu jsme vyjížděli hned ve 3 hodiny  a musím přiznat že se nám moc vstávat nechtělo. Vystaviště jsme našli v pohodě, horší bylo najít náš kruh, ten se nám podařilo najít asi po půl hodině. Náš kruh se nacházel venku na parkovišti, tak že jsme se pěkně pekli. V naší třídě mladých bylo 8 krásných fen. V této konkurenci nás potěšila známka V3.  Dnes nás posuzoval pan rozhodčí Karel HOŘÁK. Posudek - Již v 10 měsících výborná hlava, pěkné oko i ucho, skvělá kostra, odpovídající pohyb, výborné osvalení. 
 

Duo CACIB 2009 Brno 7. a 8. února

7. února 2009 - Naše druhá výstava. První den nás posuzoval pan rozhodčí Korosz Andras (HU). VN 3 8. února 2009 - Druhý den nás posuzoval pan rozhodčí Stefanescu Cristian (RO) VN 2. Posudek - Krásná hlava, vynikající kostra, elegantní tvary, dobré zaúhlení, kvalitní srst, normální pohyb . Organizátoři si zaslouží . Touto výstavou jsme se rozloučili s třídou dorostu. 

NV OLOMOUC 9.-11. 1. 2009

 

 
11. ledna 2009 - Naše první výstava. Přípravy na tuto akci začaly asi 14 dní před výstavou, když jsme navštívili p. Huňkovou. Ta nám poradila, jak upravit srst, za což ji ještě jednou DĚKUJI. Dva dny před odjezdem jsme Harmony vykoupali, to se jí líbilo do té doby než jsme ji začali fénovat. 11.1.2009 a je to tady. Ve 4:00 zvoní budík, vše znovu překontrolovat, naložit a odjezd. Cestou přibírám v Šitbořicích mého tchána. 6:45 jsme na místě. Podařilo se nám chytit místo hned u vstupu do kruhu. Párkrát jsme se zkušebně proběhly v kruhu, je to dobré Harmony se tu cítí jako ryba ve vodě. Harmony jsme zavřeli do klece, ta si lehla a v klidu pozorovala jak se tam tlačíme. Začíná se posuzovat, rozhodčím je pan Karel HOŘÁK. Vše jde rychle, stejně rychle stoupá i moje nervozita. Jsme na řadě, nastupujeme do kruhu. Prohlídka zubů proběhla v pořádku, pak jsme se rozběhli, Harmony vystartovala takovým tempem že se na vodítku začala škrtit, naštěstí to rozdýchala. A je tu konec HARMONY Puella Fera - VN 1.
TOPlist